33.3 C
Leskovac
Subota, jun 27, 2026

Dom zdravlja Leskovac dobio dva nova sanitetska vozila

Pročitajte


Dom zdravlja Leskovac nabavio je dva sanitetska vozila ukupne vrednosti 12 miliona dinara, finansiranih iz budžeta grada. Pr

„Grad Leskovac je uložio 12 miliona dinara i kupili smo dva nova vozila, najsavremenija po 6 miliona dinara sa najsavremenijom tehnikom. I da vam kažem da smo do sada uložili u vozni park kako u sanitete, tako i u vozila koja su više za naše majstore, ljude, kućno lečenje, znači rad na terenu jer poznato je da Leskovac sa 144 mesta i 139 mesnih zajednica najrazuđeniji, odnosno ima najveći broj mesnih zajednica na teritoriji čitave Srbije“-kazao jepredsednik Goran Cvetanović prilikom obilaska zdravstvene ambulante u Manojlovcu.

Direktor Doma zdravlja Leskovac dr Slaviša Božić kazao je, da su dva automobila juče stigla i podsetio da su sanitetska vozila dobili i od Ministarstva za rad, i da sada u sklopu Doma zdravlja ima 14 automobila.

- Reklama -spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

- Reklama -spot_img
Najnovije

Majstori leskovačke mućkalice odmerili kulinarsko umeće na Letnjem festivalu u Leskovcu

U okviru manifestacije „Leskovački letnji festivali“, u četvrtak, 25. juna 2026. godine, u etno-kompleksu Šop-Đokić održano je tradicionalno takmičenje...
- Reklama -spot_img

Povezane vesti

- Reklama -spot_img