24.7 C
Leskovac
Petak, jun 26, 2026

Reprezentacija Srbije sutra od 18h na stadionu „Dubočica“ igra kavlifikacionu utakmicu sa Škotskom

Pročitajte

Na novom gradskom stadionu Dubočica u Leskovcu ženska fudbalska reprezentacija će u petak od 18 sati igrati kavlifikacionu utakmicu za evrospko prvenstvo koje će se održati u Švajcarsku.

Tim povodim gradonačelnik Leskovca prisutvovo je pripremama-trenigu naše reprezentacije i poželo dobrodošlicu u Leskovac, uspeh i pobedu u sutrašnjem meču.

„Sve je više žena u fudbalu i sve je više ženski sport, jer žene to nose na najbolji mogući način. Žene su upornije, ambicioznije, marljivije i fizički jače“-kazao je Cvetanović, koji je pozvao sve sugrađane i goste da sutra dođu i sa tribina bodre naše fudbalerke.

Selektor ženske A reprezentacije Srbije Dragiša Zečević kazao je da ih sutra očekuje jako važna utakmica.

„Ekipa protiv koje igramo je učestvovala na evropskom i svetskom prvenstvu u Francuskoj i Holadiji. Radi se o jednom snažnom timu čije mnoge igračice igraju u Premijer ligi Engleske. Naše devojke imaju dobre i zapažene igre i idemo na pobedu.“

Potpredsednica Fudbalskog saveza Srbije Sandra Sremčević se zahvalila na dobrodošlici i izrazila zadovoljstvo odličnim uslovima na leskovačkom stadionu.

Ulaz na stadion je besplatan, a karte će se od sutra, 5.4. deliti na biletari stadiona od 10.00 časova.

- Reklama -spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

- Reklama -spot_img
Najnovije

Majstori leskovačke mućkalice odmerili kulinarsko umeće na Letnjem festivalu u Leskovcu

U okviru manifestacije „Leskovački letnji festivali“, u četvrtak, 25. juna 2026. godine, u etno-kompleksu Šop-Đokić održano je tradicionalno takmičenje...
- Reklama -spot_img

Povezane vesti

- Reklama -spot_img