25 C
Leskovac
Subota, jun 27, 2026

Otvoreno novo dečje igralište kod Zdravlja u Leskovcu

Pročitajte

U Ohridskom naselju kod fabrike „Zdravlje“ danas je svečano otvoreno novo dečje igralište, namenjeno najmlađim sugrađanima, ali i kao prostor za okupljanje porodica i kvalitetno provođenje slobodnog vremena.

U ime grada, prisutnima se obratio Zoran Vukašinović, istakavši da je unapređenje uslova za život dece jedan od prioriteta lokalne samouprave.

„Ovakvi projekti imaju za cilj da našoj deci obezbede bezbedan i uređen prostor za igru i druženje. Grad Leskovac će nastaviti da ulaže u ovakve sadržaje širom grada“, rekao je Vukašinović. Direktor Direkcije za urbanizam i izgradnju, Novica Nikolić, naglasio je da je igralište izgrađeno u skladu sa savremenim standardima bezbednosti.

„Vodili smo računa o kvalitetu sprava, podlozi i celokupnom uređenju prostora, kako bi deca mogla bezbrižno da uživaju. Ovo je još jedan u nizu projekata kojima unapređujemo komunalnu infrastrukturu“, istakao je Nikolić.

Novo igralište opremljeno je savremenim mobilijarom, klackalicama, ljuljaškama i toboganima, uz bezbednu podlogu i prateći urbani mobilijar. Građani su izrazili zadovoljstvo zbog realizacije ovog projekta, posebno roditelji, koji su istakli da će ovo mesto postati omiljeno okupljalište dece iz ovog dela grada.

Ivan Kulić direktor za ljudske reurse kompanije „Zdravlje“

Iz kompanije „Zdravlje“ poručuju da će i u narednom periodu nastaviti sa ulaganjima – kako u razvoj svojih zaposlenih, tako i u projekte koji doprinose kvalitetnijem životu lokalne zajednice.

- Reklama -spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

- Reklama -spot_img
Najnovije

Majstori leskovačke mućkalice odmerili kulinarsko umeće na Letnjem festivalu u Leskovcu

U okviru manifestacije „Leskovački letnji festivali“, u četvrtak, 25. juna 2026. godine, u etno-kompleksu Šop-Đokić održano je tradicionalno takmičenje...
- Reklama -spot_img

Povezane vesti

- Reklama -spot_img